Ponad 10 lat doświadczenia

Ponad dziesięć lat w branży filmowej pozwoliło nam nabyć doświadczenie niezbędne do realizacji najtrudniejszych projektów. Realizowaliśmy teledyski dla największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Setki milionów wyświetleń na naszym kanale YouTube mówią same za siebie.

Nie boimy się wyzwań. Staramy się sprostać najbardziej wymagającym projektom niezależnie od rodzaju produkcji. Wyślij nam zapytanie w dziale Contact i dołącz do grupy naszych ponad kilkuset zadowolonych klientów.

about


the best of professionals

Marcin Matuszyk

Marcin Matuszyk

Przygodę ze zdjęciami rozpoczął w roku 2002 kiedy zaczęła rozkwitać era aparatów cyfrowych. Przedmiotem jego fotografii byli głównie ludzie. Pasja przerodziła się w pracę a pojedyncze zdjęcia w ujęcia filmowe, scenariusze i reżyserię. Autor ponad stu teledysków. Wiele z nich przekroczyło ponad 10 milionów wyświetleń. Lubi kreować, łamać schematy i działać na wielką skalę.

„Świat jest taki, jaki myślisz, że jest.”

Michał Niebudek

Michał Niebudek

Z powodzeniem reprezentuje czołowych artystów z kraju i zagranicy. Specjalizuje się w zarządzaniu treściami w serwisie YouTube oraz wdrażaniem nowych technologii mających na celu zwiększenie przychodów oraz wyświetleń filmów. W sytuacjach trudnych zawsze zachowuje zimną krew. Ufa liczbom i faktom, nie gdybaniu. Prywatnie fan Apple oraz Nintendo.