JUŻ TERAZ ZAREZERWUJ KONCERT ARTYSTY Z LISTY PONIŻEJ

W celu rezerwacji terminu, skontaktuj się z nami pod numerem 794 533 522


Shantel

Polska grupa muzyczna z gatunku disco-dance założona w 2012 roku. Zespół muzyczny ma na swoim koncie liczne przeboje i tysiące zagranych koncertów w kraju jak i za granicą. Swoje koncerty uatrakcyjniają grą na „żywych instrumentach” oraz niesamowitą integracją z publicznością. Na ich koncertach nie można się nudzić. Zespół dostał podwójną platynową płytę za utwór „Może ze mną zatańczysz. Zadzwoń i zapytaj o wolny termin

Piotr Kwiatkowski

Piotr Kwiatkowski pochodzi z okolic Płocka. Współtworzy zespół Quest a całkiem niedawno serca słuchaczy podbił w popularnym programie The Voice of Poland. Talent i sympatyczny charakter to jedne z wielu fantastycznych opinii o tym artyście. Piotr jest w trakcie tworzenia solowej płyty, która na pewno zagości na listach przebojów polskiej muzyki rozrywkowej.

Tercet Egzotyczny

Tercet Egzotyczny to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Zespół powstał jesienią 1963 roku. Od początku swojej drogi artystycznej, Tercet pozostawał wierny swoim pierwotnym ideałom muzycznym i estetycznym. Dzisiaj znak rozpoznawczy zespołu to pełna energii i prawdy muzyka o inspiracjach latynoamerykańskich oraz barwna i pełna rozmachu oprawa artystyczna. Tercet Egzotyczny podczas swojej ponad półwiecznej kariery nagrał 27 albumów, spośród których 17 to krążki złote, 3 – platynowe oraz jedna diamentowa płyta, zawierająca największy hit zespołu – Pamelo żegnaj. Zespół koncertuje na całym świecie.

Gentleman’s

Gentleman’s to dwaj energiczni i sympatyczni wokaliści: Michał oraz Krzysztof. To zespół pozytywnie nastawiony do ludzi a scena jest ich żywiołem. Zespół posiada takie przeboje jak „Lubię to”, „Bo to jest Ona”, „Daj buziaka” czy „Zimna jak lód”. Występują na największych prestiżowych festiwalach polskiej muzyki disco polo i dance np. Moc Disco Polo – Tauron Arena Kraków, Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie, Gala Disco w Lublinie, oraz wielu innych. Posiadają bogate doświadczenie na scenie klubowej. Duża ilość zagranych koncertów oraz rozkręcona każda impreza na maxa, złapany kontakt z publicznością gwarantuje niezapomniane przeżycia.

Alfa Boys

ALFA BOYS to zespół z kilkuletnim doświadczeniem. Ich autorskie utwory takie jak (,,Najcudowniejsza” ,,Czerwona sukienka”, czy też ,,Skarbie mój” ) grane są w wielu muzycznych telewizjach i radiach m.in. : Polo TV, Disco Polo Music, Vox FM. Mega pozytywnie zakręcony wokalista rozkręci każdą imprezę i porwie publiczność do wspólnego tańca i śpiewania.
Gwarantujemy doskonałą zabawę, świetny kontakt z publicznością, wybuchowe konfetti, płytki i pocztówki dla najgłośniejszych na imprezie oraz bardzo atrakcyjną cenę występu.

Dandi Dance

Dandi Dance to formacja, którą tworzy śpiewające rodzeństwo – Daniel i Dominika. Są laureatami kilku nagród m.in. na Festiwalu Disco Polo i Dance, Festiwalu Discopolowania oraz wyróżnienia na jednym z największych – Festiwalu Disco Hit Kobylnica. Pasują do siebie jak dwie strony medalu. Różnorodny repertuar, nieprzeciętny wokal i dojrzałość powoduje, że piosenki niosą ze sobą różne przesłanie pozostawiając każdemu możliwości samodzielnej interpretacji utworu. Na koncertach porywają publiczność nie tylko utworami ale również energią, którą świetnie przekazują słuchaczom. Nie można przejść obok nich obojętnie.

Jacek Gwiazda

Zespół tworzy pochodzący z okolic Ostrołęki wokalista wraz z tancerzami. Jacek Gwiazda ukończył Państwową Szkołę Muzyczną im. Zygmunta Noskowskiego, instrumentem prowadzącym była trąbka. Ćwierćfinalista I edycji programu Disco Star emitowanego w telewizji Polo TV. Były wokalista zespołu Stereo. Zdobywca I miejsca w konkursie „Młodego Pokolenia” Disco Hit Festival Kobylnica w 2013 roku. Rok 2017 zaczął od debiutanckiego solowego utworu „Jestem milionerem”. Wieloletnie doświadczenie muzyczne oraz sceniczne na największych festiwalach, scenach największych i najpopularniejszych klubów grających muzykę taneczną gwarantują niezapomnianą i udaną imprezę.

Kindżał

Kindżał to artysta z własnym repertuarem, na którego koncertach jest energetyczna zabawa z publicznością. Do klasycznego składu disco polo dołączają dwa instrumenty smyczkowe. Mają nagrodę „Scyzoryk Świętokrzyski„ zdobyty w kategorii przebój festiwalu w 2017 roku za piosenkę „Niedotańczona żona”. Przekazują na koncertach bardzo dużo energii, zgodnie z ich mottem artystycznym „Baw się śpiewaj, ciesz się życiem”.