Multi-Channel Network

Q? Jakie warunki musi spełniać mój materiał abym mógł dołączyć do waszej sieci?
A.

Twój materiał musi spełniać podstawowe zasady YouTube ale to już pewnie wiesz. Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z tworzeniem – bardzo dobrze! Natomiast jeśli Twoje video mają około 1 000 000 wyświetleń to nie trać więcej czasu bo przepadają Ci pieniądze. Dołącz do naszej sieci. Mamy jeden z najwyższych RPM w Polsce!

Q? Jakie warunki muszę spełniać aby do was dołączyć?
A.

Odpowiedz sobie na bardzo proste pytanie: Czy cała zawartość, którą posiadasz na kanale jest w 100% Twoja? Jeśli odpowiedziałeś bez zastanowienia TAK – nie trać czasu i skontaktuj się z nami.

Q? Jak będziecie mnie promować?
A.

Kanał Dwaem Media Group jest głównym kanałem informacyjnym. To tam zamieszczamy wszystkie nowości video z sieci. Każdemu subskrybentowi, który zaloguje się do serwisu, zostanie wyświetlony komunikat o najnowszych produkcjach. Dodatkowo na naszych profilach społecznościowych, także damy o tym znać. Jeśli masz problem z dodawaniem adnotacji, tworzeniem miniatur, tagowaniem, bądź ciężko poruszać Ci się po ustawieniach kanału – zrobimy to wszystko za Ciebie. Tak na prawdę o nic się nie musisz martwić. Wystarczy, że będziesz produkować kreatywne video a resztą zajmiemy się my. Jeśli masz pytania, nie wahaj się i napisz do nas.

Q? Czym sieć Dwaem Media Group różni się od innych sieci YouTube?
A.

Nigdy nie narzucamy twórcom, tego co mają tworzyć i jak często ma się odbywać publikacja zawartości. Sam wiesz, kiedy należy wrzucać materiały video. Jeśli nie – pomożemy ustalić strategię. Mamy twórców z wielu dziedzin: muzyka, sport, moda, programy autorskie. Nasza sieć to ponad 1 300 filmów. Największe kanały osiągają ponad 45 000 000 wyświetleń a łączna ich suma to ponad 110 000 000! Dodatkowo jeśli jesteś muzykiem – trafiłeś idealnie. Zajmujemy się dystrybucją cyfrową w ponad 85 sklepach na całym świecie m.in. iTunes, Spotify, Deezer, Xbox itp. Jesteś zainteresowany? Przejdź do działu Contacts i wyślij nam wiadomość. Jeśli się wahasz, czytaj dalej.

Q? Jaka jest różnica między Programem Partnerskim z YouTube a kanałem sieci Dwaem Media Group?
A.

Program partnerski możesz prowadzić sam, jednak dołączając do naszej sieci dostajesz o wiele więcej niż gdy jesteś zwykłym partnerem YouTube. Jesteśmy specjalistami od zarządzania strategią sieci wielokanałowej; jeździmy na spotkania YouTube; dostajesz pomoc prawną oraz posiadamy Content ID. Chcesz się dowiedzieć więcej? Czytaj dalej.

Q? Czym jest sieć wielokanałowa
A.

Sieć wielokanałowa Dwaem Media Group wspiera oraz pomaga rozwijać się twórcom wideo w serwisie YouTube. Przyłączenie do wielokanałowej sieci DMG daje możliwość otrzymywania zarobków z umieszczania reklam w treści wideo. Będąc Partnerem naszej sieci zachowujesz w 100% swoją twórczą kontrolę nad zawartością oraz dołączasz do naszej społeczności YouTube.